FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Albakom Metal, preshanesinde 5 tondan 450tona kadar çoğu son teknoloji çeşitli preslere sahip olup, üretimde verimliliğin artmasına olanak veren doğrultucu, elektronik servo sürücü ile geniş ürün yelpazesini ISO 9001 kalite standardında düşük maliyetli ve yüksek kaliteli üretilmek ve JIT prensibine bağlı kalarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Albakom Metal; müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayabilmek için her zaman teknolojiyi takip etmekte, ve sahip olduğu yeni ekipmanlar ve metotlar ile gücüne güç katmaktadır.


Vibro Deburring sistemine sahip elektro kaplama departmanımız, hem küçük hem de büyük parçaların kaplanma işlemine sahip olduğu Dolap ve Havuz sistemleri sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.


Elektrostatik toz boya konusunda Türkiye’nin kalite öncüsü olmayı hedefleyen firmamız, modern tesislerinde günümüzün kalite ve hız faktörlerini bir araya topluyor.
Misyonumuz dünya standartlarında elektrostatik toz boya hizmeti vererek, konusunda vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak.


Albakom Metal, müşterilerinin çeşitli ölçülerde ve boyutlardaki en basitten en karmaşığa farklı miktarlardaki taleplerini tam olarak karşılayabilmektedir. Albakom Metal, müşterilerinin koşulsuz memnuniyetinin sağlanması için kusursuz ve yüksek kaliteli ürünler sunmkatadır.


Ana SayfaEnglish