FAIL (the browser should render some flash content, not this).SİZ NE İSTEDİĞİNİZİ; BİZ NASIL YAPACAĞIMIZI BİLİYORUZ

  

Albakom Metal, preshanesinde 5 tondan 450tona kadar çoğu son teknoloji çeşitli preslere sahip olup, üretimde verimliliğin artmasına olanak veren doğrultucu, elektronik servo sürücü ile geniş ürün yelpazesini ISO 9001 kalite standardında düşük maliyetli ve yüksek kaliteli üretilmek ve JIT prensibine bağlı kalarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Eksantrik ve havalı presler ile daha ufak parçaların operasyonları ve montajları yapılmaktadır.

Hidrolik preslerimizde sıvama operasyonları gerçekleştirilmektedir.


  

  

Albakom Metal; müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayabilmek için her zaman teknolojiyi takip etmekte, ve sahip olduğu yeni ekipmanlar ve metotlar ile gücüne güç katmaktadır.


Vibro Deburring sistemine sahip elektro kaplama departmanımız, hem küçük hem de büyük parçaların kaplanma işlemine sahip olduğu Dolap ve Havuz sistemleri sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.


Elektrostatik toz boya konusunda Türkiye’nin kalite öncüsü olmayı hedefleyen firmamız, modern tesislerinde günümüzün kalite ve hız faktörlerini bir araya topluyor.
Misyonumuz dünya standartlarında elektrostatik toz boya hizmeti vererek, konusunda vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak.


Albakom Metal, müşterilerinin çeşitli ölçülerde ve boyutlardaki en basitten en karmaşığa farklı miktarlardaki taleplerini tam olarak karşılayabilmektedir. Albakom Metal, müşterilerinin koşulsuz memnuniyetinin sağlanması için kusursuz ve yüksek kaliteli ürünler sunmkatadır.


Beyaz eşya sektöründe 60 yıllık tecrübesi olan Albakom A.Ş. müşteri istekleri doğrultusunda parça tasarımı, progresiv kalıp imali, pres baskı ve montaj işlemleri yanında yüzey kaplamaları ile elektrostatik toz boyama konusunda uzmanlaşmıştır.
Metal parça yardımcı sanayi olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet veren Albakom A.Ş. hassas kesme kalıplarının ve parçalarının tasarım ve üretimini iş hedefleri arasına katmıştır.


Ana SayfaEnglish