FAIL (the browser should render some flash content, not this).Parçalar ancak kalıp başarılı olursa düzgün çıkar.


Mühendislerimiz tarafından kalıp ve aparat dizaynı CAD ve CAM istasyonlarında geliştirilmektedir.

Kalıp yapımı öncesi müşteriye parça prototipi sunulmaktadır.

CNC telerozyon ve işleme tezgahlarında parçalar hassas toleranslarda işlenmektedir.


Albakom Metal; müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayabilmek için her zaman teknolojiyi takip etmekte, ve sahip olduğu yeni ekipmanlar ve metotlar ile gücüne güç katmaktadır.

  

Albakom Metal özellikle, yoğun işçilik gerektiren ürünlerde oldukça rekabetçidir. Kalıp imalatı ile birlikte, hassas parça kesimleri de yapılarak
Müşterilerimizin her türlü talebi karşılanmaktadır.

EDM makinelerimizin özellikleri;

  • 700 kg yükleme kapasitesi
  • Boyutlar, 600 mm x 400 mm x 400 mm
  • Havuz Sistemi Kesim imkanı
  • 400 mm ye kadar Telerozyon kesimi
  • 0,3 mm çapa kadar delik açabilme

  

Kalıp kesimi ve imalatı yapan CNC Telerozyon departmanımızda günde 24 saat çalışmakta ve çeşitli sektörlere bağımsız olarak hizmet verilmektedir.Albakom Metal, preshanesinde 5 tondan 450tona kadar çoğu son teknoloji çeşitli preslere sahip olup, üretimde verimliliğin artmasına olanak veren doğrultucu, elektronik servo sürücü ile geniş ürün yelpazesini ISO 9001 kalite standardında düşük maliyetli ve yüksek kaliteli üretilmek ve JIT prensibine bağlı kalarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Vibro Deburring sistemine sahip elektro kaplama departmanımız, hem küçük hem de büyük parçaların kaplanma işlemine sahip olduğu Dolap ve Havuz sistemleri sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.


Elektrostatik toz boya konusunda Türkiye’nin kalite öncüsü olmayı hedefleyen firmamız, modern tesislerinde günümüzün kalite ve hız faktörlerini bir araya topluyor.
Misyonumuz dünya standartlarında elektrostatik toz boya hizmeti vererek, konusunda vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak.


Albakom Metal, müşterilerinin çeşitli ölçülerde ve boyutlardaki en basitten en karmaşığa farklı miktarlardaki taleplerini tam olarak karşılayabilmektedir. Albakom Metal, müşterilerinin koşulsuz memnuniyetinin sağlanması için kusursuz ve yüksek kaliteli ürünler sunmkatadır.


Beyaz eşya sektöründe 60 yıllık tecrübesi olan Albakom A.Ş. müşteri istekleri doğrultusunda parça tasarımı, progresiv kalıp imali, pres baskı ve montaj işlemleri yanında yüzey kaplamaları ile elektrostatik toz boyama konusunda uzmanlaşmıştır.
Metal parça yardımcı sanayi olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet veren Albakom A.Ş. hassas kesme kalıplarının ve parçalarının tasarım ve üretimini iş hedefleri arasına katmıştır.


Ana SayfaEnglish